Historia   Produkcja   Kształtowe cięcie pianki   Galeria   Statystyka   Forum   Kontakt   EM-1   Vita Biosa

 

 

 
 
.: VITA BIOSA :. OPIS HISTORIA
 
 


VITA BIOSA®

Rewolucyjny wynalazek Erika Nielsena ratuje życie ludziom na całym świecie!

Od kilku lat nazwa "Vita Biosa" nie schodzi z pierwszym stron zachodnich gazet. Niemiecki miesięcznik "Grenzenlos" nazwał ten preparat "Götterspeise" czyli "boski pokarm". Inna gazeta "Raum und Zeit" opisując przykład "cudownych" wyleczeń w swoim obszernym artykule o Vita Biosa pisze: "Bierzcie przykład z natury! Mikroorganizmy, które czynią cuda w ludzkim organizmie".

Ze względu na spektakularne i - jak twierdzi wielu specjalistów - graniczące z cudem efekty lecznicze, preparat został poddany bardzo wnikliwej ocenie ze strony specjalistycznych instytucji europejskich, a także środowisk lekarskich. Efektem tej oceny było niezwykle szybkie dopuszczenie go do sprzedaży na terenie Europie, Ameryki, Azji i Australii. Preparat otrzymał status suplementu żywieniowego, ale wszyscy, zarówno naukowcy jak i pacjenci są zgodni co do tego, iż jego działanie wykracza daleko poza standardy przyjęte dla tego typu substancji. Szczególnie dobitnie mówią tak o Vita Biosa ci, którzy zawdzięczają jej swoje życie.

Punkt zwrotny

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy to duński weterynarz Dr.Vagn Baastrop, cierpiący na chroniczne zapalenie trzustki, po kolejnym pobycie w szpitalu został wypisany do domu z diagnozą "nieuleczalnie chory". Pomimo długiego leczenia i stosowania różnych metod z zakresu medycyny tradycyjnej, choroba nie ustępowała. Jego stan był ciężki i lekarze nie widzieli już możliwości dalszego leczenia.
"Wypisano mnie do domu abym ostatnie chwile życia spędził z żoną i synem. (...)
Kiedy znalazłem się w domu, bardziej przypominałem "zombi" niż żywego człowieka. Byłem chudy jak patyk, do tego męczyły mnie potworne bóle. Nie dawano mi żadnej szansy na przeżycie"- wspomina Dr Vagn Baastrop.
Pewnego dnia przeczytałem artykuł, który jak się okazało był punktem zwrotnym w moim życiu." Opisano w nim przypadek duńskiego farmera, który ratując chore zwierzęta stosował preparat będący mieszanką mikroorganizmów, ziół i ekstraktów roślinnych takich jak: anyż, bazylia, koper włoski, czarny bez, imbir, kozieradka, lukrecja, oregano, mięta pieprzowa, jałowiec, rumianek, rozmaryn, szałwia, tymianek, pokrzywa, pietruszka, trybula, arcydzięgiel litwor, które poddane zostały unikatowemu procesowi fermentacji wraz z melasą ekwadorskiej trzciny cukrowej.
Twórcą owego preparatu, zwanego Vita Biosa był Erik Nielsen - ekolog i doradca duńskiego rządu do spraw ochrony środowiska. Człowiek ten poświęcił wiele lat swojego życia badając mikroorganizmy i ich lecznicze działanie nie tylko na ludzi i zwierzęta, ale na cały ekosystem. Współpracował także z wieloma znanymi azjatyckimi naukowcami zajmującymi się mikroorganizmami. Wynikiem badań było powstanie produktu Vita Biosa, którego skuteczność została potwierdzona w tysiącach przypadków. Ponadto Erik Nielsen był pierwszym człowiekiem nie tylko w Danii ale i w Europie, który bezpośrednio przyczynił się do wprowadzania pierwszej europejskiej ustawy ekologicznej.

Zdarzył się cud

Dr V. Baastrop zamawia preparat i zaczyna go stosować. "W swojej desperacji rozpocząłem kurację na własną rękę. Instynktownie czułem, że mikroorganizmy i zioła zawarte w Vita Biosa będą moim zbawieniem. Początkowo przyjmowałem po kilka kropel preparatu rozpuszczonego w wodzie, aby przygotować organizm na właściwą kurację. Po wstępnej fazie rozpocząłem "właściwą kurację" po 25 ml preparatu 4x dziennie. I dopiero wtedy poczułem, że "coś ruszyło z miejsca". Momentami miałem wrażenie jakby ktoś dosłownie oczyszczał szczotką wnętrze moich jelit. Już po kilku dniach kuracji zauważyłem nawrót dawno utraconych sił witalnych. Po stosunkowo krótkim okresie czasu zaprzestałem także przyjmowania morfiny, gdyż nękające mnie bóle zniknęły bez śladu. W dalszym ciągu jednak przyjmowałem ok. 100 ml Vita Biosa dziennie, dzieląc je na kilka dawek rozpuszczonych w wodzie. Po kilku tygodniach ustały wreszcie biegunki, na które cierpiałem od 15 lat. Zacząłem wracać do siebie, czułem się coraz silniejszy. Nie mogłem uwierzyć w to, co się wydarzyło podczas tych 6 tygodni. Zaczęło się dziać coś, co można nazwać "cudem".
W listopadzie 1999 roku (po 2 miesiącach kuracji) zostałem wezwany na badania kontrolne do szpitala. Doktor, który poprzednio wypisywał mnie do domu z poczuciem bezradności i adnotacją "nieuleczalnie chory" nie mógł uwierzyć, że to ja, gdy mnie zobaczył. Nakazał przeprowadzenie wszystkich szczegółowych badań. Ich wyniki były szokujące!!! Doskonale pamiętam jego słowa, gdy do mnie zadzwonił cztery dni później: Jest Pan tak zdrowy, że mógłby się Pan ubiegać o pójście do wojska. Gratuluję! Wszystkie badania potwierdziły w 100%, że jest Pan absolutnie zdrowy. Nie ma nawet najmniejszego śladu po Pańskiej chorobie".
Nikt nie jest w stanie zrozumieć, co czuje człowiek, który oczekując na śmierć, traktując każdy nowy dzień jak dar niebios nagle odzyskuje siły i dowiaduje się od swojego lekarza, że jego choroba to już przeszłość. Tego nie da się opisać. To uczucie dzielić mogę tylko z tymi, którzy podobnie jak ja zawdzięczają życie Vita Biosa.

Oczyszcza organizm z toksyn

Sprawą cudownego uzdrowienia Dr V. Baastropa zainteresowała się duńska prasa i telewizja. Po ukazaniu się artykułu w "Aarhus Stiftsidente" tysiące ludzi rozpoczęło na własną rękę kurację Vita Biosa i potwierdziło jej niezwykłą skuteczność, także w przypadkach innych schorzeń takich jak: cukrzyca II, słaby system immunologiczny, skłonność do przeziębień, alergie, osteoporoza, odleżyny, schorzenia układu trawiennego, problemy przemiany materii, schorzenia trzustki i woreczka żółciowego, obrzęki i opuchlizny, reumatyzm, nadciśnienie, Angina Pectoris, arytmia, zawały serca, Morbus Crohn, wrzody żołądka, schorzenia wątroby, egzemy, schorzenia tkanki łącznej, cellulitis, wypadanie włosów, zwiotczenie skóry, przedwczesne starzenie się, chroniczne stany zapalne, grzybice (candida), astma, pasożyty i wiele innych.
Doświadczenia dowiodły, że regularne przyjmowanie Vita Biosa oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn. Nawet, gdy starannie dobieramy dietę i żyjemy "zdrowo" to stres, siedzący tryb życia oraz przetworzona żywność powodują zmiany w układzie trawiennym pod wpływem nagromadzenia toksyn. Kuracja Vita Biosa doprowadza do intensywnego oczyszczenia organizmu ze szkodliwych toksyn. Złogi te, jeśli nie zostaną usunięte z organizmu są nie tylko przyczyną przedwczesnego starzenia się organizmu ale i wielu chorób. Także osoby, które od lat (często nieświadomie) cierpią z powodu plomb amalgamowych po kuracji Vita Biosa szybko powracają do zdrowia. Lekarze zalecają też Vita Biosa jako preparat wspomagający leczenie chorób nowotworowych a nawet AIDS.
"Nie sposób wymienić wszystkich możliwości zastosowania Vita Biosa w profilaktyce i leczeniu współczesnych chorób" - mówi Eryk Nielsen. "Powinni ją stosować nie tylko ci, którzy już zostali dotknięci chorobą ale także ci, którzy pragną odmłodzić i oczyścić swój organizm na najgłębszym poziomie aby w ten sposób zapobiec chorobom w przyszłości. Wiem jedno - stwierdza E. Nielsen - regularne przyjmowanie Vita Biosa to unikatowa, niepowtarzalna i najbardziej naturalna z istniejących na świecie metoda przywrócenia Zdrowia i Młodości!!!"
Dr Heiz Salmansprenger, który napisał książkę o Vita Biosa na podstawie doświadczeń pacjentów twierdzi, że "preparat ten to dosłownie ostatnia szansa dla ludzkości w leczeniu chorób cywilizacyjnych".

 
     

Zakład Produkcyjny Innowacyjno-Wdrożeniowy

Copyright © 2005-2019 Wicherski